Falkogroup – tai aukštos kokybės paslaugas teikianti Tansporto logistikos įmonė, kurios pagrindinis tikslas – prisidėti prie kiekvieno kliento verslo augimo ir sėkmingo tobulėjimo. Esame profesionalų, Transporto ir Logistikos specialistų komanda, galinti pasirūpinti bet kokio masto ir sudėtingumo užduotimi (siūlome tiek kasdienius, tiek ypatingų žinių ir patirties reikalaujančius Transporto ir Logistikos sprendimus). Šioje srityje dirbame daugiau nei dešimt metų, todėl Transporto ir Logistikos – tai mūsų kasdienybė. Galime užtikrinti, kad visos operacijos bus atliekamos tinkamai ir sutartu laiku. Esame lankstus ir operatyviai dirbantis partneris, kuriam svarbiausia – lūkesčius atitinkantis rezultatas, todėl prieš imdamiesi bet kokios užduoties nuodugniai išanalizuojame situaciją, pasitariame su klientu ir sudarome labiausiai esančią situaciją atitinkantį darbų planą.

Mūsų paslaugos

Fakogroup teikiamos paslaugos – tai jokių standartų, priešingai – tai individualus, kliento įmonės veiklą ir jos subtilybes atitinkantis paslaugų paketas, kuris sudaromas vadovaujantis konkrečiu atveju aktualiais įstatymais bei teisės aktais, nevarginant kliento papildoma, jam visiškai nereikalinga informacija. Dirbame tam, kad kiek įmanoma labiau sumažintume Jūsų įmonės išlaidas ir rūpesčius, todėl tiek Tansporto logistikos, tiek kitos paslaugos – tai išskirtinis dėmesys ir kokybės garantas. Mums nėra neįveikiamų užduočių – galime pasirūpinti Tansporto logistikos ir jos tvarkymo net tuomet, kai pastaroji buvo apleista, parengti reikiamas ataskaitas, atlikti Tansporto logistikos funkcijas, organizuoti kitus Tansporto logistikos procesus ir, žinoma, konsultuoti įvairiais su Tansporto logistikos susijusiais klausimais. Esame už Jūsų verslo plėtrą, todėl siekiame, kad Falkogroup teikiamos paslaugas būtų tiesiausias kelias šio tikslo link.

Ką mes siūlome

Mūsų siūloma Tansporto logistikos paslaugos – tai gerai suplanuotas komandinis darbas, suteikiantis galimybę užtikrinti, kad paslaugos bus teikiamos nuolat, be jokių trukdžių (šiam tikslui įgyvendinti sudarome kelių Tansporto logistikos grupe komandą, kurie, iškilus nesklandumams, pavaduoja vieni kitus, taigi kliento įmonės veikla ir Tansporto logistikos procesai visada sekami ir kontroliuojami). Tik tokiu būdu mums pavyksta pasiekti geriausią rezultatą, garantuoti operatyvumą bei visas operacijas atlikti laiku. Esame savo srities profesionalai, todėl be aukščiausios kokybės, užtikriname ir konfidencialumą – visais atvejais su klientu pasirašome konfidencialumo sutartį, taigi galite būti ramūs dėl savo duomenų saugumo.